[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Klan KnockOut » K.O. History » History (K.O. historie)
History
DreikDate: Friday, 23.01.2009, 12:28 | Msg # 1
Skiller
Gtoup: Administrator
Messages 165
Reputation: 9
Status: Offline
Historie K.O. a velké United

Přesné datum už si nepamatuji, ale tuším, že to bylo někdy koncem srpna. Tehdy mi můj kamarád vám známý pod jménem Dwarfulinka poslal odkaz na server Elmoreden, trošku si přibarvil jeho svět, takže zněl přímo pohádkově a proto jsem se rozhodl, že ho vyzkouším.
Do tohoto okamžiku jsem byl hráč, co hrál jen low raty, takže jsem byl unesen z toho, že se na každém kroku válí A grade. Vše jsem poctivě sbíral a ukládal do WH, až byl plný. Tak jsem si založil klan, abych měl další truhlu a další místo na mé A grade věcičky, enchanty a další, dnes pro mě pokládané za smetí. Ten klan nesl jméno KnockOut.
Po 3 dnech mého hraní na Elmoredenu, jsem v Orenu narazil na hráče jménem Hesperik. Já byl téměř jako vždy na Adventrure a on také. Tehdy jsem si ještě dával vampa a on ho měl jak na potvoru také. Pustil se do mě, tak jsem se začal bránit. Naše PvP trvalo asi 5minut, nejdelší PvP, které jsem kdy zažil. Když jsem klesl k zemi, napsal mi, ať mu hodím for fun klan. Druhý den, jsme spolu kecali na Skype a v Goddardu na schodech narazili na orka se jménem IiISatanClausIiI .
 
DreikDate: Monday, 09.02.2009, 04:49 | Msg # 2
Skiller
Gtoup: Administrator
Messages 165
Reputation: 9
Status: Offline
Satan po nás chtěl klan a to i potom, co jsme mu řekli, že ho máme jen jako úskovnu na krámy. Ještě ten večer nám Satan navrhl, že by jsme mohli K.O. rozjet, jako klan a ne jen jako truhlu.Souhlasil jsem sním a šel off z L2. Když jsem se druhý den logl do hry, nemohl jsem uvěři tomu, co jsem viděl. V klanu bylo nějakých 20 lidí a z toho tak 15 online, což pro mě v té době byla pecka, ještě když si vezmu, že ten klan byl na nohou jeden den.
Po pár dnech jsme měli v klanu dost aktivních lidí i když většina měla sotva A grade set.
Omrkl jsem všechny hrady a takticky pro nás bylo nejvýhodnější zaútočit na Inadrial Castle , protože to byl jediný hrad, jehož obránci neměli alianci.
Bylo to přesně 5 dní od založení původní truhly se jménem KnockOut. A právě po těch 5dnech si ta truhla šla pro hrad. Bylo nás asi 20 většina lidí v A, někdo málo v S a dokonce tam byl i maník s homem v ruce. Byl to krutý boj, tenkát, si nás nikdo necenil, byli jsme považováni za lamy. Takže když si to shrneme, lamy útočily a skilleři v pure a s GM mezi sebou bránili. Ten „menší“ GM podvod, kterým se snažili udržet si hrad za každou cenu sem tahat nebudu, hlavní je, že Inadrial jsme získali. Toto bylo hodně velké pozvednutí morálky v klanu, po 5 dnech existence + v A, něco málo S a už jsme dobyli hrad.
O den později jsme bojovali o Devastet Castle, který jsme taky získali. Takže když si uděláme další shrnutí, tak klan, který byl na serveru 6 dní, měl skoro všechny lidi v A grade měl najednou hrad i Clan Hallu. To už se na nás začali lidé dívat jinak, dokonce nám začaly chodit pozvánky do ally. S vedením ( Hesperikem + Satanem ) jsme si řekli, že když už jsme dobyli hrad i Clan Hallu, tak je na čase ukázat serveru, co to znamená klan. Že to není jen o tom, nést společný znak před nickem a sem tam zajít na CS.
 
DreikDate: Monday, 09.02.2009, 04:49 | Msg # 3
Skiller
Gtoup: Administrator
Messages 165
Reputation: 9
Status: Offline
Právě proto jsme se rozhodli, že zavedeme komunikaci přes Ventrilo a seženeme klanový web. Ventrilo jsem sehnal na bývalém serveru, kde jsem hrál před Elmoredenem a web udělal Satan. Okamžitě jsme utáhli smečku a kdo nechodil na Ventrilo a na Web, byl neprodleně vyhozen, protože nesplňoval klanové požadavky.Za dalších pár dní jsme měli už opravdu silný klan a nastal den, kdy přišla obrana Inadrialu. Útočníci se nedostali ani přes vnější bránu a dokonce mě nepřátelský CL nabízel ES, když mu hrad nechám. Jsem člověk, který vždy bere ohledy na ostatní ( někdy bohužel až moc ) a tak jsem ho poslal ke všem svatým.
Náš klan už měl na serveru jméno a zároveň si troufnu říci, že měl i respekt. Rozhodl jsem se proto, že založím alianci. Její jméno bylo United ( jméno, které bude představovat spojení klanů do jedné velké skupiny ). V klamu jsme měli i pár Impáku z GP a tak jsme jako znak dali crest Impéria. Podle mého to byla ta nejsilnější aliance, kterou kdy Elmoreden zažil ( klidně se mi vysmějte a pošlete mě někam ) Ale nebylo nic, co by nás zastavilo, za pár dní jsme měli 5 hradů a naše síla stále rostla. Nikdo a nic, co nám přišlo do cesty nás nedokázalo
 
iIiSatanClausiIiDate: Friday, 13.02.2009, 04:32 | Msg # 4
Amatér
Gtoup: Administrator
Messages 21
Reputation: 5
Status: Offline
ty jo zcela pekna historka kamo,jsem se pobavil skourenej,muzu jeste dodat ze po nektere dobe,my sme nemeli koho vyhazovat,tak jsme se rozhodli otevrit drujou sekci klanu,kterou vedl ja,a pro kterou jsme taky dobily hrad coz byl GIRAN caslte a Klan hallu: Bandit strongholds.Takze meno naseho klanu melo 2 hrady a 2 prestige klan hally.Posledni chvile pred mym ukoncenim na servru meli sme plny warlist a vetsina klanu neprijimala nam war.Bylo to vsechno zajimavy,az ja svoji aktivitu najednou neukoncil,skoncil i mindy na servru,ale po naky dobe se vratil,vsechno bylo do slova v prdeli,ale vytahl to z toho hovna a ted je to zase v cajku smile GL a HF hoshy ...snazte se pro klan vice ale taky nezapominejte na real Life smile Pozdravuju Dreika,Dwarfu,Destyena,Licha,adnreho a ostatni cleny klanu,ktery me nakym zpusobem znaly.
 
DreikDate: Sunday, 15.02.2009, 20:09 | Msg # 5
Skiller
Gtoup: Administrator
Messages 165
Reputation: 9
Status: Offline
Pravda, na K0 jsem úplně zapoměl, jinak Litch a Andrex jsou teď enemy. Teprv nedávno jsem se dozvěděl, kdo měl největší podíl na rozpadu United. Že to byl opravdu Riccie, jak jsem si myslel a právě i kvůli němu odešlo několik lidí z K.O.
Prý je ukecal hlavně na CH, že prý má v Godardu a Devastet je na hovno ... ty lidi, co odešli jsou pro mě debilové a jsem rád, že vypadli :D
 
TrpiikDate: Wednesday, 04.03.2009, 18:04 | Msg # 6
Gamer
Gtoup: Klan Members
Messages 69
Reputation: 2
Status: Offline
moooc hezky jen tak dal klucíííí happy

Trpove The best!!!!!4rever
 
IndefixDate: Wednesday, 31.03.2010, 23:20 | Msg # 7
Amatér
Gtoup: Klan Members
Messages 31
Reputation: 0
Status: Offline
Realita ? ted sme napokraji zkázi a bez hradu a bez clan haly ,naše hezké impérium bylo rozbořeno a na kousky rozházeno ... odešly aktivní hráči na jiné servery , či jínéhp Clanu ... bohužel dnes jsme na okraji vyhubení , ale pár aktivních hráčů to drží a stále podporuje jako například : Hodnybojovnik- nynejší cl , jakopredtim(indefix) a další 4 hráči aktivní ,, je to bída ... víme a tak se snažíme zase dát do kupy
 
Forum » Klan KnockOut » K.O. History » History (K.O. historie)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Site managed by uCoz